Французькі політики, які відкривали центр «ДНР», уже бували в ОРДЛО

297
"Центр ДНР" у Франції відкрили політики, які вже бували в ОРДЛО

П’ятеро громадян Франції, які були присутні на церемонії відкриття так званого представництва «ДНР» у Марселі (Франція), раніше уже відвідували окуповані території Донбасу і Росію.

Про це повідомляє прес-центр Служби безпеки України у Facebook.

«Глава центру» Хубер Файяр разом з «однодумцями» Крістіаном Бореллі та Крістіаною Пуйоль прибули до «ДНР» улітку 2017 року через територію Росії. У Москві вони, зокрема, мали зустріч зі зрадницею України Наталією Поклонською… В тимчасово окупованому Донецьку «делегація» підписала угоду щодо відкриття «центру» з так званою в. о. міністра закордонних справ «ДНР» Ніканоровою», – зазначено у повідомленні.

Відповідно до інформації СБУ, на відкритті так званого представництва «ДНР» також був присутній президент об’єднання «Моя країна Франція» Жак Клостерман, який відвідував ОРДЛО в 2016 році, коли його структура входила до об’єднання «Національний фронт». Перед виборами 2017 року це об’єднання було виключено з коаліції Марін Ле Пен.

П’ятий громадянин Франції, який був присутній на відкритті «представництва «ДНР» – Ксав’є Моро – французький військовий експерт. Останнім часом він неодноразово озвучував тези, вигідні кремлівській пропаганді, та організовував публічні заходи за гроші російських спецслужб.

«Після публічної заяви міністра закордонних справ України Павла Клімкіна щодо відкриття у Марселі фейкового «центру «ДНР» французьке МЗС офіційно звернулося до правоохоронних органів країни з закликом перевірити законність відкриття на території Франції представництва терористичної організації», – повідомили у спецслужбі.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв