Береза ​​звинувачує Вілкула у причетності до підпалу його будинку

321
Вілкул відхрещується від звинувачень у підпалі будинку Берези

Нардеп від «Народного фронту» Юрій Береза заявив, що до історії з підпалом його будинку причетний депутат від «Опозиційного блоку» Олександр Вілкул.

Про це повідомляє INSIDER.

«Я на 90% впевнений, що це робота Вілкула, на 10 – що це чеченці чи ФСБ. За Іловайськ. Якщо ми з’ясуємо, що це Вілкул, це буде простіше. Якщо росіяни – складніше. Ви ж знаєте, що ФСБ все доводить до кінця», – стверджує Береза.

Також він запевнив, що не бив чоловіка, який підпалив будинок його дружини, оскільки його в момент події не було вдома: «Я тільки за день до того вийшов із лікарні і мав бути вдома, але друг покликав мене на облаву на браконьєрів. Вдома мене не було з восьмої вечора».

Нардеп зазначає, що зловмисникові неважко було проникнути у двір, хоча там були охоронці. Останні стверджували, що зловили злодія, коли він вартував під вікном спальні Берези, і викликали поліцію. Як затримували зловмисника, депутат не знає.

Пізніше на слова Берези відреагував і сам Вілкул. Він відкинув всі звинувачення, наголосивши, що нардеп «вустами підконтрольних силовиків» втретє змінює версію події.

«Перше офіційне повідомлення було, що людина втекла з дурдому в Кривому Розі. Друге – що він алкоголік. І нарешті – феєрична версія – наркоман, який два тижні був без дози і що на 90% він упевнений, що підіслав його я. 10% він залишає на підступи ФСБ і чеченців це взагалі смішно, тому що з-під Іловайська він втік, залишивши свій батальйон в оточенні», – заявив чиновник.

Прошу репост! Когда подонки получают власть, деньги и безнаказанность, появляются Викторы Лозинские и Юрии Березы. В…

Опубліковано Олександром Вілкулом 27 вересня 2017 р.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв