Бутусов показав стратегію Кремля проти України та рецепт її подолання

406
Експерт переконаний: Кремль планує нові теракти проти України

У найближчі півтора року теракти в Україні не припиняться, оскільки президент РФ Владімір Путін робить акцент на вибори 2019 року. Тим не менше, на бурхливий розвиток громадянського суспільства та становлення політичної нації в Україні агресія Кремля не вплине.

Таку думку висловив відомий журналіст і військовий експерт Юрій Бутусов.

За його словами, на фронті російська окупаційна армія є не здатною нав’язати ініціативу українській армії, тому противник починає впроваджувати нові методи боротьби.

Загалом, стверджує він, є очевидними п’ять ключових елементів стратегії супротивника.

«1) Диверсії на складах боєприпасів ЗСУ як ключовий елемент всієї нашої оборонної інфраструктури, який перебуває у найбільш вразливому становищі. 2) Терористичні акти проти співробітників спецслужб України, які найбільш активно та професійно діють на окупованих територіях. 3) Війна на Донбасі використовується як постійна загроза, яку може бути активізовано в будь-який момент: противник веде бойові дії, позначає свою присутність і зміцнюється в окупованих районах. 4) Посилення терору на окупованих територіях проти кожного, хто підозрюється в симпатіях до України, або співпрацює з українською владою. 5) Психологічна та інформаційна війна, яка ведеться централізовано, керується з єдиного центру, поширюється як через російські та зарубіжні ЗМІ, так і через низку українських ЗМІ. Мета – акцентувати увагу на будь-яких проблемах і конфлікта в Україні», – висловив думку Бутусов.

На цьому тлі він робить висновок, що теракти в Україні триватимуть, оскільки Кремль розраховує на вплив силовими та інформаційними методами на внутрішньополітичну ситуацію в Україні напередодні виборів 2019 року, оскільки 2019 рік – це останній шанс Путіна забезпечити собі лояльну Росії владу в Україні.

Відповідно до його прогнозу на найближчі півтора року, теракти не припиняться та будуть нові спроби виведення з ладу об’єктів нашої стратегічної інфраструктури, спроби загострити обстановку на фронті.

«Що робити? По-перше, нам треба робити жорсткі та чесні висновки, будувати нову державу, продовжувати будувати критичне та самостійне громадянське суспільство, і також змінювати стратегію, системно відповідати на дії противника. На мій погляд, головний іспит для нас – провести демократичні та конкурентні вибори, забезпечити модернізацію влади через внутрішні демократичні механізми, через патріотичні національні партії. Зрозуміло, це прекрасно розуміє і Кремль. Війна триває, і ми не програємо, хоча у нас дуже небезпечний противник», – підсумував журналіст.

Краткий FAQ по обстановке, взрывам и скандаламБлизка ли к завершению война?1. Нет. Война продолжается, основные ус…

Опубліковано Юрієм Бутусовим 27 вересня 2017 р.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв