Політолог спрогнозував результати президентських виборів у США

140
Політолог, професор і телевізійний коментатор, експерт низки провідних світових ЗМІ Джейсон Джонсон спрогнозував, що наступним Президентом США буде Ґіларі Клінтон.

Експерт зазначив, що посаду Президента Штатів за результатами виборів отримає Ґіларі Клінтон, хоча її головний конкурент, Дональд Трамп, відставатиме лише на кілька відсотків.
«Якщо Трамп боротиметься з Клінтон, я думаю, що він програє. Але результат буде дуже близьким. Розрив буде набагато меншим, ніж більшість американців могли би цього чекати», − цитує Укрінформ політолога.
Джонсон підкреслив, що обидві кандидати у Президенти мають дуже низький рівень довіри у суспільстві, проте високий рівень незадоволеності їхньою діяльності. Зокрема йдеться про расистські заяви Трампа. Значна частина закликів і пропозицій політика є незаконними або такими, що порушують права людини. Тим не менше, на думку експерта, саме він переконав американців у тому, що він здатен вирішити будь-які проблеми. 
Щодо Клінтон, на думку Джонсона, більшість громадян США вважають її нещирою під час виступів, оскільки всі її заяви обґрунтовані не справжніми намірами, а бажанням бути обраною у Президенти.

Коментарi

Коментарiв