Тимошенко пробігла 12 кілометрів і готується до півмарафону: відео

603
Тимошенко готується бігти марафон у Мюнхені

Лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко стверджує, що майже не щодня бігає по 10 кілометрів. Тож банкір Андрій Оністрат вирішив перевірити слова депутатки.

Напередодні Тимошенко побилась об заклад із Оністратом про те, що вона часто щоранку бігає по 10 кілометрів.

Вранці 29 вересня речния Тимошенко Марина Сорока у Facebook написала, що очільниця «Батьківщини» пробігла 12 кілометрів і навіть погодилась взяти участь у півмарафоні, який відбудеться 8 жовтня у німецькому Мюнхені.

Для тих, хто сумнівався: Юлія Тимошенко пробігла вранці 12 км. Та погодилась взяти участь у півмарафоні в Мюнхені 8 жовтня. Відео – згодом.

Опубліковано Marina Soroka 28 вересня 2017 р.

Андрей Онистрат прогрвв спір, визнав, що був неправий, коли сумнівався в тому, що ранок Юлії Тимошенко починається з бігу. А Юлія Тимошенко 8 жовтня візьме участь у півмарафоні у Мюнхені. Докладніше- у відео, яке відзнято відразу після 12-км. пробіжки.

Опубліковано Marina Soroka 28 вересня 2017 р.

Оністрат визнав, що програв Тимошенко. Каже, що вона не сачкувала, а 12 кілометрів пробігла за 1 годину і 18 хвилин при середньому пульсі менше 150 ударів за хвилину.

Відео фінішу у своєму Facebook опублікувала і сама Тимошенко.

Опубліковано Андреєм Онистратом 28 вересня 2017 р.

У соцмережах іронізують, що Тимошенко таким чином вирішила працювати на молодіжну аудиторію.

Йуля Владимировна решила поработать на молодежную аудиторию. Начала с блога сбежавшего банкира. Бег в тренде. Хайпанули….

Опубліковано Daniel Wachowski 28 вересня 2017 р.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв