ЄС схвально оцінив нові правила поведінки для українських чиновників

290
Керівництво Європейського Союзу заявило, що не проти затвердження «Правил етичної поведінки державних службовців» в Україні.

Прес-аташе представництва Євросоюзу в Україні Давід Стулік в інтерв’ю DW повідомив, що ЄС схвально оцінив «Правила етичної поведінки державних службовців», затверджені нещодавно Кабміном. Особливу увагу європейські партнери звернули на заборону чиновникам публічно критикувати чинну владу.
Стулок підкреслив, що схожі вимоги діють щодо державних службовців у країнах ЄС, тому затверджений українським урядом документ у цілому відповідає європейським стандартам. 
«Як ви самі можете зауважити, ніхто з європейських держслужбовців публічно не критикує свою службу чи установи, де вони працюють», − зазначив дипломат.
Він також додав, що запровадити положення щодо заборони українським чиновникам критикувати діяльність державних структур і держслужбовців рекомендувала Організація економічного співробітництва й розвитку, яка контролює розробку законів і кодексів у відповідній галузі в європейських країнах.
«Це міжнародна норма професійної державної служби, що повинна бути політично не заангажованою й не брати участі у політичних суперечках», − наголосив представник Євросоюзу в Україні.

Коментарi

Коментарiв