Спецслужби РФ готували провокацію в Києві за участі скандальної екс-«регіоналки»

1422
Олена Бондаренко відмовилася пояснювати інцидент правоохоронцям

Служба безпеки України спільно з Національною поліцією запобігли в Києві спробі проведення антиукраїнської акції, організованої та профінансованої замовниками з російської влади. Участь у них планувала взяти і скандальна екс-нардеп від Партії регіонів Олена Бондаренко.

Спецслужби Кремля планували провести у Брюсселі акцію з дискредитації України перед європейською спільнотою. Провокатори мали намір звинуватити українську владу в нібито утисках журналістів і вільної преси. Для цього до Брюсселя виїхали кілька громадян України в якості ораторів круглого столу на тему «Порушення прав людини, обмеження свободи преси та політичні репресії в Україні». Про це пише НВ.

За словами СБУшників, для посилення ефекту від виступу ораторів та надання додаткової «правдивості», організатори планували пряме включення з Києва, під час якого проплачені «блоґери» і «журналісти» повинні були підтвердити інформацію про нібито утиски і переслідування.

Українські правоохоронці встановили, що цих «блоґерів» і «журналістів» організатори акцій найняли на чорному ринку праці за 100 гривень кожного. Щоб учасників акції неможливо було ідентифікувати, куратори зобов’язали одягти масовку чорні окуляри у зв’язку із нібито переслідуваннями в Україні та побоюваннями за власне життя.

Єдиною широко відомою суспільству особою на цьому фейковому заході була народний депутат України V,VI,VII скликань від Партії регіонів, яка відмовилась від надання пояснень правоохоронцям. Проте за неї залюбки це зробила найнята для шоу публіка.

У межах наявних кримінальних проваджень планується проведення допитів організаторів фейкового з’їзду «блоґерів» для документування протиправної діяльності спецслужб Росії.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв