Нідерланди відмовилися коментувати ситуацію щодо візової лібералізації для України

206
Постійне представництво Нідерландів у Європейському Союзі відмовилося коментувати інформацію щодо можливого відтермінування візової лібералізації для України.

Європейська комісія вирішує, коли вона опублікує пропозицію скасувати візовий режим для України. Коли це відбудеться, Нідерландське головування розгляне цю пропозицію у відповідності з чинними процедурами, − зазначив речник представництва.
Він також підкреслив, що для скасування візового режиму необхідна переважна більшість голосів членів Ради Євросоюзу й відповідне рішення Європейського парламенту.
Нагадаємо, нещодавно народний депутат України Володимир Ар’єв повідомив, що Нідерланди закликали партнерів відтермінувати розгляд питання щодо надання Україні безвізового режиму з країнам ЄС після референдуму у квітні.
«Щодо безвізового режиму: нам не відмовили. Нідерланди вимагають відтермінувати розгляд питання на дати після референдуму 6 квітня, який запланований у країні. Протягом цього часу ми мусимо допрацювати у Верховній Раді електронні декларації й запустити НАЗК, але це технічні питання. Крім того, єврочиновник Хельґа Шмідт заявила, що все відбудеться вже незабаром. Такі заяви неузгодженими не бувають», − підкреслив в інтерв’ю Європейській правді нардеп.

Коментарi

Коментарiв