Україна вляпалась у скандал через карту Грузії без Південної Осетії та Абхазії

570
Між Україною і Грузією розгорівся скандал через карту

Грузія була зображена без самопроголошених Абхазії та Південної Осетії на банері, на тлі якого під час брифінгу в Одесі виступив головний військовий прокурор України Анатолій Матіос.

Про це повідомив журналіст Бачо Корчілава.

«Це пан Матіос на брифінгу в Одесі, а за ним «фон». на якому зображені карти країн Чорноморського регіону. І тут відкриття – контури Грузії зображені без Абхазії і Південної Осетії», – підкреслює він.

Корчілава також наголосив, що території Абхазії і Південної Осетії – споконвічно грузинські землі і на цей момент є тимчасово окупованими територіями. І Грузія обов’язково поверне контроль над своїми територіями.

Я верил что мне никогда не прийдется писать такой пост. Это господин Матиос на брифинге в Одессе, а за ним «фон» на кото…

Опубліковано Бачо Корчилавою 28 вересня 2017 р.

Пізніше він додав іще один допис у соцмережі, в якому повідомив, що розмовляв з Послом Грузії в Україні Гелою Думбадзе. Полос сказав, що до МЗС України скеровано ноту протесту щодо цього інциденту.

«МЗС до честі зреагувало миттєво, вибачилися за ситуацію з картою Грузії. Пообіцяли, що ще раз нагадають офіційним структурам з увагою ставитися з таких питань. Ще пообіцяли послові дати в ЗМІ реакцію», – підсумував Корчілава.

К предыдущему посту. Перезвонил Посол Грузии в Украине Гела Думбадзе. МИДу Украины ноту уже отправили. МИД к чести среа…

Опубліковано Бачо Корчилавою 29 вересня 2017 р.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв