Експерт порадив Штатам надати Україні нове озброєння для протидії російській агресії

227
Колишній радник міністра оборони США з питань України, Росії і Євразії Евелін Фаркас порадила американській владі надати українській стороні нове озброєння.

За її словами, це необхідно, аби забезпечити Україну необхідним озброєнням, а саме протитанковими комплексами «Джавелін»,  іще до того, як Російська Федерація з новою силою розпочне бої на Донбасі. Вона підкреслила, що надання зброї українській стороні стало би сигналом для російської влади про необхідність колосальних витрат для продовження конфлікту.
«Я не думаю, що надання Україні протитанкової зброї викличе будь-яку військову відповідь Росії. Ось чому я виступаю за надання «Джавелінів». Значно простіше уникнути войовничої риторики, якщо надати протитанкову зброю у мирний час, і, звичайно, до того, як Росія загарбає більше території. Це змусило би росіян двічі подумати і створило би військову рівновагу», − наголосила в інтерв’ю Голосу Америки Фаркас.
Вона також підкреслила, що Україна для переозброєння може використати і свої військово-технічні ресурси, проте вони вже давно є застарілими, тому американські партнери повинні допомогти в модернізації цієї галузі й переорієнтації на західний ринок.

Коментарi

Коментарiв