За рівнем технологій Росія відкочується в стан СРСР – опозиціонер

409
Боровой переконаний - Росія скочується до рівня СРСР

Президент Росії Владімір Путін намагається надовго заморозити ситуацію в анексованому Криму та на окупованому Донбасі. Однак насправді РФ катастрофічно відстає від цивілізованого світу, незважаючи на всі спроби обійти санкції.

Таку думку у коментарі Апострофу висловив російський опозиційний політик Константін Боровой.

«Проект Криму і сходу України поступово наближається до стану, в якому опинилися Придністров’я, Абхазія, Південна Осетія. Загалом видно, що Кремль бачить в цій точці «стабільності» той стан, куди він зацікавлений перевести ситуацію», – переконаний він.

«Остання пропозиція Путіна про використання миротворців ООН для розмежування ось цього бандитського анклаву («ДНР-ЛНР») і території, підконтрольної Україні, свідчить про те, що Кремль бачить у цьому вирішення проблеми. Це спроба заморозити конфлікт на довгі роки», – зауважив експерт.

Він також звернув увагу на те, що в Росії, крім порушення санкцій, порушуються основоположні принципи, пов’язані з дотриманням прав населення на окупованих територіях: «Запроваджено нове законодавство, що суперечить міжнародним принципам, здійснюються репресії, переслідування з політичних причин. Росія завдає собі колосального збитку подібними нецивілізованими та злочинними діями».

За словами Борового, опинившись в ізоляції, Росія фактично виявилася відключеною від сучасних технологічних досягнень людства.

«Уже не можуть використовуватися сучасні комп’ютери. Це позначається, починаючи від військових технологій, закінчуючи сільським господарством, які не можуть існувати без сучасної електроніки, сучасних технологічних досягнень», – наголошує політик.

«За технологічним рівнем Росія поступово відкочується в стан Радянського Союзу, який відставав від світового розвитку на 50 років, або, як говорили тоді багато експертів, «відстали не на 50 років, а назавжди», – наголошує опозиціонер.

На його думку, таке відставання Росії триватиме до тих пір, поки країна перебуватиме «в стані авторитарної імперії, яка намагається розширювати свої межі, поводиться агресивно не тільки щодо сусідів, а й в усьому іншому світі».

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв