Не можу коментувати реакцію кожного хворого – Савченко різко відповіла Москалю

733
Савченко відзначилася черговою скандальною заявою

Народний депутат Надія Савченко запевниша, що не збирається звітувати перед очільником Закарпатської ОДА Геннадієм Москалем щодо причетності до контрабанди, оскільки «губернатори повинні звітувати перед депутатами, а не навпаки».

«Я не можу коментувати реакцію кожної хворої людини, як і кожної здорової. Народні депутати повинні піднімати ті проблеми, про які говорить український народ, тому що депутати – це народні обранці. І кожного разу, коли я здійснюю поїздки, і люди мені вказують на ті чи інші порушення в країні, до прикладу, про контрабанду, то я про це говорю. Я як народний депутат повинна це озвучувати», – заявила Савченко в ефірі 112.

Вона також запевнила, що її вже викликали до НАБУ, де вона дала пояснення своїм словами щодо контрабанди.

«Я дала свідчення, я запропонувала людям, які знають докази та прямі факти, дати свідчення, але люди бояться, тому що вони не вірять в наші слідчі органи та суди, що справу буде доведено до кінця та злочинці сядуть. А ми живемо там, де нас кожного дня можуть вбити», – стверджує нардепка.

За її словами, «звітувати перед якимись губернаторами області депутати точно не повинні, це губернатори повинні звітувати перед депутатами».

«Давайте не плутати законодавчу владу та виконавчу владу. Наступне, генерал-пенсіонер уже в принципі добуває свій термін на посаді, оскільки закінчується розпорядження президента щодо його призначення. Можливо, вже можна піти на пенсію та натомість призначити тих людей, які будуть щось робити», – підкреслила парламентар.

Крім того, вона запитала, «як відповідатиме Москаль за усі оті нісенітниці, образи та брехню, які він зараз озвучує щодо неї».

«І якщо будемо говорити та розбиратися у судах, то давайте згадаємо Москаля, радянського міліціонера, та його діяльність у Криму, Дніпропетровську, Чернівцях, на Закарпатті. В принципі, є про що поговорити. Чому такі люди, які були корінними «мєнтами» тієї системи, які училися знаходити спільну мову із кримінальним світом – це те, що говорять про Москаля люди», – підсумувала Савченко.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв