Кілька десятків років Україна не зможе вступити до ЄС, − Юнкер

197
Президент Європейської комісії Жан-Клод Юнкер спрогнозував, що протягом найближчих 20-25 років Україна не зможе вступити до Євросоюзу чи НАТО.

Під час прес-конференції в Ґаазі Юнкер зазначив, що Україна буде нездатна ще протягом тривалого часу приєднатися до Європейського Союзу чи Альянсу. Крім того, за його словами, значна частина громадян Нідерландів неправильно трактує підписання Угоди як перший крок на шляху української сторони до вступу в ЄС. 
Він нагадав, що Європейська комісія розробить пропозицію щодо візової лібералізації для України після референдуму в Нідерландах, який заплановано на 6 квітня поточного року. Зазначимо, що влада країни витратить на проведення заходу близько 30 мільйонів євро. 
Крім того, нещодавно речник Єврокомісії Майя Касьянчич зазначила, що ЄС пильно слідкує за політичною кризою в Україні. На її думку, ця ситуація є можливістю для активізації роботи над реформами.
Єврочиновник також нагадала, що для отримання безвізового режиму з країнами ЄС українська влада повинна боротися з корупцією, зокрема йдеться про вплив олігархів на уряд і парламент.

Коментарi

Коментарiв