Навіщо потрібна лінгвістична експертиза заяв Януковича: думка експерта

331
За словами політолога, як би не петляв захист, за фактом держзради Янукович повинен бути засудженим

Процедура з лінгвістичною експертизою заяв президента-втікача Віктора Януковича повинна довести легальність заочного суду над екс-гарантом. В Україні немає практики заочного суду, і це перший прецедент. Про це розповів політичний експерт Володимир Цибулько.

Фахівець нагадує: в Україні уже був схожий прецедент – суд про визнання Голодомору як геноциду. Але це більше в історичному сенсі, а заочний суд над Януковичем, якого звинувачують у державній зраді, – перший такий випадок.

«Янукович не дуже освічена людина, щоб у певних психічних станах повністю себе контролювати. Йому могли підсунути лист до Путіна, а він підписав. Але факт є. Подальші дії Януковича свідчать про те, що це державна зрада. Адже потім були розстріли людей на Майдані, здача Криму і військовий конфлікт на Донбасі. Як би не петляв захист, за фактом держзради Янукович повинен бути засудженим», – підкреслив Цибулько у коментарі 24.

Важливо, додає він, щоб цей суд став привідним ременем для продовження програми, про яку заявляв генпрокурор Юрій Луценко – розслідування великої справи Януковича і його організованої злочинної групи.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв