Зустріч «нормандської четвірки» знову завершилася безрезультатно

188
Після зустрічі представників «нормандської четвірки» міністр закордонних справ України Павло Клімкін підкреслив, що сторони вкотре не ухвалили жодних необхідних рішень.

За словами Клімкіна, під час зустрічі міністри закордонних справ Франції, України, Німеччини й Російської Федерації не досягли фактично жодного прогресу. Українська сторона запропонувала обговорення кількох важливих питань і наполягала на їх вирішенні. Зокрема, йдеться про вибори на територіях тимчасово окупованого Донбасу, де для їх проведення необхідно подбати про заходи безпеки. 
Глава МЗС України наголосив на необхідності контролю над відведенням озброєння й українсько-російським кордоном представниками Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ для організації безпечних виборів.
«Не зважайте на різні інтерпретації. Жодних висновків не погодили. Наша позиція − спочатку безпека», − написав у своєму Facebook Клімкін.
Представник РФ у «нормандській четвірці» Сєрґєй Лавров під час зустрічі оголосив, що Франція й Німеччина запропонували призначити дату виборів уже на червень цього року. На пропозицію погодилася російська сторона, проте українська влада «просила не наполягати на цьому», тому дипломати вкотре не знайшли компромісу.

Коментарi

Коментарiв