Європа повинна остерігатися маніпуляцій Путіна, − Шойбле

160
Міністр фінансів Німеччини Вольфґанґ Шойбле висловив думку, що Президент РФ Владімір Путін боїться наближення «м’якої сили Європи» до його кордонів, тому намагається чинити цьому опір.

На думку Шойбле, російський лідер боїться соціальної й економічної моделі європейських держав, тому й намагається зробити все можливе для їх розділення. Глава Мінфіну ФРН також наголосив, що Путін навіть розширення Європейського Союзу чи НАТО остерігається не такою мірою.
«Ось чому Путін намагається послабити Європу, розділяючи нас і спокушаючи нас думати тільки у вузьких національних термінах, і ми не повинні зіграти йому на руку в цій ситуації», − цитує Дзеркало тижня німецького високопосадовця.
Нагадаємо, нещодавно головнокомандувач силам Альянсу в Європі Філіп Брідлав зазначив, що російський Президент прагне розділення Євросоюзу й Організації Північноатлантичного договору. На його думку, для досягнення цієї мети Кремль буде маніпулювати Європою за допомогою енергоносіїв, як він робив це і раніше.
«Думаю, що першою ціллю Путіна насправді є не Україна, а зміна Заходу. Він не хоче співпрацювати з ЄС в економічній галузі, він також не хоче співпрацювати з НАТО у військовій царині. Багато інструментів, які він використовує, спрямовані на те, щоб спричинити роз’єднання у Євросоюзі й НАТО. Якщо йому це вдасться, то всі інші речі, яких він прагне, стануть на свої місця», − підкреслив Брідлав.

Коментарi

Коментарiв