Гройсман наполіг на збереженні коаліції «Європейська країна»

196
Спікер Верховної Ради України Володимир Гройсман назвав партії, які, на його думку, повинні працювати над збереженням коаліції й пошуком її нового формату.

«Я вважаю, що коаліція повинна бути створена або відформатована, або перезавантажена тими фракціями, які належали до «Європейської України». Вважаю це абсолютно принциповим. Ми повинні сформувати коаліцію з проєвропейських демократичних сил. Ідеться про «Блок Петра Порошенка», «Народний фронт», «Самопоміч», «Радикальну партію» й «Батьківщину», − заявив в ефірі 1+1 Гройсман.
Він підкреслив, що саме ці фракції повинні «шукати формат рішення, яке дозволить створити коаліцію». Нагадаємо, 18 лютого цього року Гройсман офіційно оголосив про вихід «Батьківщини» з коаліції, 19 лютого таке ж рішення ухвалила партія «Самопоміч». 
За словами спікера парламенту, коаліція все ж поки існує юридично, оскільки «Радикальна партія», як виявилося, не відкликала своїх підписів із угоди. 
LB.ua нагадує, що коаліція існує доти, доки під угодою про її створення є 226 підписів нардепів. «БПП», «Народний фронт» і «Радикальна партія» налічують 238 парламентарів. Крім того, свої підписи з документа не відкликали деякі депутати, партії яких оголосили про вихід із парламентської більшості.

Коментарi

Коментарiв