Яресько не проти очолити уряд замість Яценюка

197
Чинний міністр фінансів України Наталія Яресько після тижневих перемовин із Адміністрацією Президента попередньо дала згоду на пропозицію очолити уряд.

Згідно з інформацією Української правди, наближені Президента продовжують умовляти чинного Прем’єр-міністра Арсенія Яценюка добровільно піти у відставку. Після тижневих переговорів Яресько погодилася на посаду керівника Кабміну, проте оголосила низку вимог.
Зокрема, йдеться про технократичний уряд без партійних квот і відсутність будь-якого політичного тиску. Крім того, вона вимагає безпосереднього діалогу з Верховною Радою, підтримки ініціатив КМУ всіма політичними силам, враховуючи «Блок Петра Порошенка», оскільки Яресько конфліктує з деякими його представниками.
Чинний міністр фінансів також запропонувала призначити на посади віце-прем’єрів Бориса Ложкіна та Дмитра Шимківа, а заступника міністра економіки Юлія Ковалів обрати міністром енергетики.
ЗМІ поширюють інформацію про те, що опоненти Яценюка найближчим часом готуються оголосити позачергове засідання ВРУ, аби той погодився добровільно піти у відставку. Зазначимо, крім Яресько, в Адміністрації Президента обговорюють і інші кандидатури.

Коментарi

Коментарiв