Донбасу загрожує нове екологічне лихо – штаб АТО

374
У Штабі АТО б'ють на сполох через загрозу екологічної катастрофи

Затягування з наданням гарантій безпеки від так званих ДНР/ЛНР і російської сторони Спільного центру з контролю і координації питань припинення вогню і стабілізації лінії розмежування сторін (СЦКК) не дає можливості виконати ремонтно-відновлювальні роботи на критичних об’єктах цивільної інфраструктури Донбасу.

Про це ідеться на офіційній сторінці прес-центру штабу АТО у Facebook.

Тут зазначають, що ситуація загрожує Донбасу новою екологічною катастрофою.

«Невідкладного вирішення ремонтно-відновлювальних робіт вимагають такі об’єкти: зміцнення протиаварійного захисту дамби шламонакопичувача третьої черги на фенольному заводі (в населеному пункті Новгородське Донецької області) і ремонт газопроводів-відводів до газорозподільних станцій, поблизу населених пунктів Мар’їнка та Кримське. Тим більше, що ці об’єкти розташовані поблизу лінії розмежування сторін», – повідомили представники української сторони СЦКК.

Також у Центрі підкреслили, що в найкоротші терміни забезпечили отримання гарантій безпеки з боку ЗСУ за заявками під час проведення ремонтно-відновлювальних робіт, у той час як з боку терористів таких гарантій немає.

«Неконструктивна позиція російської сторони СЦКК і затягування надання з вини представників ОРДО і ОРЛО таких гарантій призведе до неможливості виконати вищевказані робіт через погіршення погодних умов і загострення гуманітарної ситуації в районах населених пунктів Мар’їнка та Кримське, а також зростання загрози надзвичайної ситуації по забрудненню прилеглих ґрунтів і екологічної катастрофи в районі населеного пункту Новгородське», – ідеться у повідомленні.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв