Туск закликав мігрантів уникати європейських країн

319
Президент Європейської ради Дональд Туск закликав мігрантів уникати країн ЄС, оскільки вони вже не будуть транзитними державами.

Відповідну заяву Туск зробив після офіційної зустрічі з Прем’єр-міністром Греції Алексісом Ципрасом. Нині Президент ЄК відвідує країни, які зазнали значних збитків унаслідок навали мігрантів.
На його думку, виключення Греції з Шенгенської угоди про відкриті кордони не зможе вирішити проблему щодо біженців, які вже чекають біля грецького кордону на дозвіл подорожувати до інших країн Європи.
Туск наголосив, що Греція є і завжди залишатиметься частиною Шенгенської угоди й Європейського Союзу. Зазначимо, грецька сторона попросила у керівництва ЄС 500 мільйонів доларів для додаткових витрат у зв’язку з міграційною кризою.
Раніше експерти спрогнозували, що до завершення березня цього року кількість мігрантів у Греції зросте приблизно до 70 тисяч осіб. Зокрема, це пов’язано з тим, що Македонія нещодавно закрила свої кордони для Афганістану й посилила контроль для громадян Іраку й Сирії.

Коментарi

Коментарiв