Тимчук: Російські найманці планують захоплення нових територій Донбасу

370
Бойовики хочуть захопити нові території на Сході України?

Терористи так званої ДНР підсилюють позиції у районі Жобуньків і донецького аеропорту, що може свідчити про підготовку захоплення частини сірої зони на південь від Пісків.

Про це повідомив координатор групи «Інформаційний спротив», народний депутат України Дмитро Тимчук.

«Зокрема, на північ від Октябрського (за вул. Стратонавтів), у районі Веселого зазначалося пересування мотострілецького підрозділу окупантів на ББМ (6 од. МТ-ЛБ і 3 од. БМП-2), пізніше в тому ж напрямку – трьох напівпричепів «Уралів» із живою силою і боєприпасами та автокунга з ДЕС на причепі», – зазначає нардеп.

За його інформацією, по трасі Сніжне – Донецьк уже протягом п’яти діб триває активний рух бронетехніки, зокрема важкої, а також автотранспорту противника в обох напрямках.

«Фіксувалося перевезення не менше в цілому двох десятків танків (трейлерами) в сторону Тореза, а на Донецьк (в зворотному напрямку), тільки за 30.09 пройшло не менше 30 одиниць автотранспорту (в основному тентовані вантажівки). Мережа групи ІС пов’язує дані перекидання з великими навчаннями танкових формувань супротивника в районі Тернового, проте ситуація вимагає подальшого ретельного вивчення», – підсумував експерт.

Оперативные данные группы «Информационное Сопротивление».В ходе прошедших выходных (30.09-01.10.2017) российско-террор…

Опубліковано Dmitry Tymchuk 1 жовтня 2017 р.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв