ЄС і Україна досягли компромісу щодо деяких «безвізових законів»

219
Прес-аташе Представництва ЄС в Україні Давид Стулік повідомив, що під час засідання сторони досягли компромісу щодо деяких законів, необхідних для візової лібералізації.

«Я можу розкрити маленький секрет, що наші юристи й експерти напрацювали на цьому тижні з українськими колегами компромісні рішення спірних питань щодо електронного декларування, щодо списку близьких родичів, щодо бази, від якої повинні будуть чиновники давати ці декларації», − зазначив в ефірі Громадського Стулік.
Він також підкреслив, що нині в цій ситуації все залежатиме від Верховної Ради. Під час засідання представники Європейського Союзу також озвучили умови, які Україна повинна виконати для запровадження безвізового режиму з країнами ЄС. 
4 березня цього року спікер парламенту Володимир Гройсман заявив, що впевнений в ухваленні позитивного рішення Євросоюзом щодо візової лібералізації для України вже цього року. Він наголосив, що українська сторона вже 1 січня виконала всі вимоги згідно з Планом дій, узгодженим із ЄС, проте ще необхідно вирішити кілька питань. Зокрема йдеться про створення Національного агентства з питань запобігання та протидії корупції й запровадження технічних змін до закону «Про електронне декларування».

Коментарi

Коментарiв