ЗМІ назвали головних прогульників Верховної Ради

498
Нардепи Ляшка виявилися одними з найбільших прогульників

Журналісти підрахували, які парламентські фракції виявилися лідерами за кількістю нардепів-прогульників у вересні цього року.

За підсумками голосувань Верховної Ради у вересні, лідерами серед нардепів-ледарів виявилися відразу три фракції – Радикальна партія Олега Ляшка,  «Відродження» та «Воля Народу» пропустили 90% голосувань у вересні. Про це пише Politeka.

У середньому один депутат РПЛ за місяць взяв участь в 8% голосувань, «Волі Народу» – 7%, «Відродження» – 6%. Тобто, депутат натиснув кнопку «за», «проти» або «утримався».

Водночас нардепи «Самопомочі» брали участь в голосуванні в 58% випадків, «Батьківщини» – 35%, «Народний фронт» – 21%, «Опоблок» – 14%.

«Більшість голосувань Ради у вересні стосувалася поправок до законопроекту №6232 щодо судової реформи. Загалом усі без винятку політичні сили безвідповідально поставилися до їх розгляду», – констатували автори дослідження.

Чверть нардепів «Відродження» (6 з 24) не проголосували жодного разу за місяць. Головними прогульниками стали Барвіненко В.Д., Бондар В.В., Пресман А.С, Кацуба В.М., Писаренко В.В. і Шкіря І.М.

Усього у вересні відбулося 933 голосування, з яких 856 стосувалися голосувань за поправки до законопроекту №6232.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв