Путін прагне створити безпечний для диктаторів світ, − експерт

251
Політичний оглядач Браян Вітмор висловив думку, що Президент Російської Федерації Владімір Путін прагне створити безпечний для диктаторів світ.

Експерт підкреслив, що водночас із оголошенням перемир’я в Сирії Російська Федерація розпочала ескалацію конфлікту на Донбасі. Зокрема почастішали атаки бойовиків на Донеччині й Луганщині, в Дебальцевому виявили кілька десятків танків.
«Це було водночас і цинічно, і передбачувано. Таке вже раніше було, тільки навпаки: коли Росія вторглася в Сирію у вересні минулого року, вона пішла на деескалацію на Донбасі. Тактика Москви ілюструє, що Україна і Сирія – це два фронти однієї війни, яку режим Путіна веде проти Заходу і світового порядку, який встановився після Холодної війни», − підкреслив у статті для Radio Free Europe Radio Liberty Вітмор.
На його думку, російський Президент прагне встановлення такого світового порядку, коли сила визначає правду, а сильні держави цілковито контролювали менші країни. Тобто, Путін хоче створити ідеальний світ для правління лідерів на кшталт Муаммар Каддафі, Віктор Янукович, Башар Асад чи Слободан Мілошевич.
«Путін хоче перемогти в ідеологічній суперечці з Заходом, демонструючи, що демократичні режими змінюються, а гуманітарні інтервенції сіють хаос. І що підтримка «легітимних» режимів може бути більш плідним способом вирішення конфліктів», − наголосив політолог.

Коментарi

Коментарiв