Муженко зізнався, чи вважає себе винним у вибухах в Калинівці

324
Муженко стверджує, що визнає свою провину щодо Калинівки

Начальник Генерального штабу ЗСУ Віктор Муженко заявив, що вважає себе відповідальним за вибухи на артскладах у Калинівці, однак провина лежить не лише на ньому.

Про це він заявив в інтерв’ю ZIK.

«Я вважаю себе відповідальним, так як це об’єкт Збройних сил. Але я не хотів би, щоб усі проблеми і недоліки, які мали місце по організації органів забезпечення таких об’єктів у цілому, були покладені тільки на мене особисто, на моїх підлеглих по відповідній вертикалі управління і на тих військовослужбовців, які безпосередньо виконують завдання по своєму функціоналу, по захисту таких об’єктів, по обслуговуванню таких об’єктів і по виконанню відповідних завдань, які на них покладені», – стверджує Муженко.

Як він зауважив, на українських складах зберігаються мільйони тонн боєприпасів радянських часів.

«Деякі бази планувались до розформування, здійснювалось переміщення, але з початком війни на сході з початку 2014 року було прийнято відповідне рішення щодо відновлення відповідних баз і складів», – підкреслює начальник Генштабу ЗСУ.

Відповідно, додав він, артсклади у Калинівці мали ліквідувати.

«Його (арсеналу у Калинівці – ред.) не повинно було бути, але обсяг тих запасів і потреби Збройних сил вимагали, що ми дійсно повинні мати такий арсенал, особливо на правобережній Україні», – підсумував військовий.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв