Спочатку законопроект про реінтеграцію був з грифом «з’їсти, але ворогу не віддавати» – Тука

248
Перший заступник міністра з питань окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука

Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Георгій Тука був долучений до початку розробки законопроекту про реінтеграцію Донбасу, проте саме міністерство до цього не залучали.

4 жовтня, Президент Петро Порошенко може представити у Верховній Раді проект закону про реінтеграцію Донбасу. Однак міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб до його розробки не залучали. Про це заявив Георгій Тука в ефірі 5 каналу.

«Ні, з нами не радяться. Я був залучений в якості консультанта лише під час розробки першого варіанту. Тоді відбулась закрита нарада в Радбезі, нам роздали перші примірники законопроекту з грифами «з’їсти, але ворогу не віддавати», ми їх вивчили, дали свої зауваження, розійшлися і дня через чотири схожий документ вийшов до деяких депутатів Верховної Ради, але вже не як законопроект, а концепція. Це суттєва різниця», – підкреслює посадовець.

За його словами, причиною, чому МінТОТ не залучили до цього процесу, є те, що його розробляли в Адміністрації Президента та РНБО.

«А це інша гілка влади», – підсумував заступник міністра.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв