Екс-кандидат у Президенти США розкритикував політику Трампа

241
Колишній кандидат у Президента Сполучених Штатів Америки, представник Республіканської партії під час минулих виборів Мітт Ромні став учасником кампанії, яка має намір перешкодити мільярдеру Дональду Трампу отримати номінацію своєї політичної сили.

«Його передвиборчі обіцянки, як і диплом Університету Трампа, не варті нічого. Він лише лицемір і шахрай», – цитує Голос Америки виступ Ромні в Інституті політичного форуму імені Ґінклі при Університеті Юти в Солт-Лейк-Сіті.
Крім того, політик закликав своїх колег із Республіканської партії бойкотувати Дональда Трампа, аби не ризикувати власною країною. Він також категорично спростував заяву свого опонента про те, що він здобуте перемогу під час виборів у листопаді цього року, випередивши Ґіларі Клінтон.
Ромні підкреслив, що такі представники республіканців як Тед Круз, Джон Кейсик і Марко Рубіо пропонують ґрунтовні варіанти вирішення глобальних проблем Штатів. Тим не менше, високопосадовець зазначив, що не підтримує жодну з цих кандидатур.
Додамо, нещодавно близько 60 членів Республіканської партії підписали спільний лист із критикою Трампа. У документі зазначено, що його політика загрожує дестабілізацією держави й її безпеці.

Коментарi

Коментарiв