Між людьми Порошенка і Авакова у ВРУ нове загострення – джерело

510
Між людьми Порошенка і Авакова назрів новий конфлікт?

На тлі конфлікту між очільником МВС Арсеном Аваковим і Президентом України Петром Порошенком загострилося протистояння між їхніми прибічниками у Верховній Раді, пов’язане з розподілом посад.

Про це пише Апостроф із посиланням на власні джерела.

Зокрема, нардепи з «Народного Фронту» скаржаться, що переговори ведуться не безпосередньо з усією фракцією, а з окремими групами всередині «НФ» (всередині фракції існують групи Авакова, Арсенія Яценюка, Олександра Турчинова і Андрія Парубія).

Відповідно, представники Порошенка ведуть переговори з окремими групами всередині «Народного фронту», оскільки відчувають, що домовитися з усіма не вдасться.

«Певні переговори ведуться, але поки видимого результату по ним, так званого консенсусу, який дуже хоче «Блок Петра Порошенка», немає», – стверджує співрозмовник видання.

Власне у «БПП» зазначають, що проводитимуть переговори з партнерами по коаліції доки не досягнуть розуміння.

«Депутати будуть готові розглядати ці питання, коли буде консенсусне рішення щодо кандидатур. Щоб не влаштовували політичні спекуляції або шоу в залі, всі ці питання повинні проходити розгляд відповідним чином. Вносити кандидатури без наявності консенсусу всередині коаліції недалекоглядно», – наголошує нардеп від «БПП» Ірина Фріз.

У партії планують паралельно шукати підтримки у Радикальної партії Олега Ляшка, «Волі народу» і «Відродження», розуміючи, що домовитись з усією фракцією «Народного фронту» буде важко.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв