Зустріч «нормандської четвірки» некоректно називати безрезультатною, – політолог

252
Політолог, голова правління East European Security Research Initiative Foundation Максим Хилько підкреслив, що вважати зустріч представників «нормандської четвірки» в Парижі 3 березня цього року безрезультатною досить некоректно, враховуючи деякі причини.

Експерт зазначив, що міністри закордонних справ країн «нормандської четвірки» залишилися розчарованими результатами зустрічі, хоча, на його думку, це є природнім наслідком. За словами Хилька, здивувало би те, якби дипломати раптово зробили значний прогрес, оскільки вони мають кардинально різні підходи до питань щодо вирішення проблем ситуації на Донбасі.
«Міністр закордонних справ України Павло Клімкін чітко дав зрозуміти, що спочатку на Донбасі має запанувати безпека, відбутися обмін заручниками, і лише потім можна буде переходити до питання проведення місцевих виборів. Франк-Вальтер Штайнмайер, навпаки, наголошував, що вирішення питання про проведення виборів має передувати створенню відповідних умов безпеки», – наголосив у статті для Укрінформ політолог.
Хилько не погодився з заявою Штаймайера про те, що українська влада не звертає уваги на серйозність ситуації на сході і на той тиск, під яким перебуває держава щодо реалізації Мінських домовленостей, оскільки в іншому разі «нормандська четвірка» ризикує утратою свого політичного авторитету.

Коментарi

Коментарiв