Зірки і шалені гонорари: як наймолодший депутат Львівської міськради гуляв весілля

557
Наймолодший депутат Львівської міськради Віталій Свіщов

30 вересня у готелі Rixos Prykarpattya, що у курортному Трускавці на Львівщині, відбулося гучне святкування весілля наймолодшого депутата Львівської міської ради Віталія Свіщова.

Відповідно до інформації ZAXID.NET, гостей на заході розважали, зокрема, українські зірки: Тіна Кароль, Макс Барських, Даша Астаф’єва і Міла Нітіч.

Крім того, на весілля депутата було запрошено німецького музиканта Давида Лубеґу, більш відомий під псевдонімом Lou Bega.

Виступи зірок організаторам свята загалом обішлися у щонайменше 100 тисяч доларів: Тіна Кароль – близько 50 тисяч доларів, Макс Барських – щонайменше 20 тисяч доларів, Даша Астаф’єва – 10 тисяч доларів, Міла Нітіч – 3-5 тисяч доларів, гонорар Lou Bega на весіллі чи іншому приватному заході зазвичай складає щонайменше 30 тисяч євро та ще близько 30% від цієї суми – його побутовий райдер.

 

Гарік Бірча став одним із ведучих заходу (ліворуч)

Ведучими були відомі українські шоумени Андрій Джеджула та Ігор Бірча, робота яких коштує 2-6 тисячі доларів.

Сам 23-річний посадовець вважає такі суми «перебільшеними»: «Частина виконавців є друзями родини та виступили у подарунок, жодних гонорарів вони не отримували. Це Андрій Джеджула, «Віталька», Міла Нітіч. Стосовно виступів інших артистів, то це подарунок наших батьків. І мої батьки, і батьки моєї дружини все життя працювали, відтак є заможними людьми… Я не є спеціалістом у цій сфері та про гонорари коректно запитувати самих зірок. Але я точно кажу: жодних гонорарів у 50 тисяч доларів не було».

Макс Барських розважав гостей львівського депутата
Міла Нітіч також співала на весіллі наймолодшого депутата Львівської міськради

Ведучий Андрій Джеджула підтвердив, що він та його колега Ігор Бірча, а також співачка Міла Нітіч не отримували гонорарів за виступи на весіллі політика, а їхня присутність була подарунком для молодят.

На сайті готелю Rixos Prykarpattya Resort зазначено, що найдешевший номер зі сніданком коштує 2,4 тисячі гривень за добу, а повний пансіон – від 2,8 тисяч гривень за добу.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв