Південна Корея анонсувала найбільші в історії навчання з армією США

262
Влада Південної Кореї анонсувала проведення найбільших в історії спільних військових навчань із армією Сполучених Штатів Америки.

Інформаційне агентство «Йонхап» повідомило, що участь у навчаннях братимуть 300 тисяч військовослужбовців Південної Кореї й 15 тисяч представників американської армії. Влада двох країн ухвалила відповідне рішення у зв’язку з провокаціями КНДР.
Крім того, влада Штатів пообіцяла надати Південній Кореї протиракетні комплекси для протистояння загрозам від Північної Кореї. Пізніше офіційний представник МЗС Китаю Хун Лей виступив категорично проти розміщення цих системи на Корейському півострові й попросив враховувати інтереси китайської сторони в галузі безпеки.
УНІАН нагадує, що 2 березня цього року лідер КНДР Кім Чен Ін наказав військам підготуватися до можливого використання ядерної зброї у будь-який момент. 3 березня Міністерство оборони Південної Кореї повідомило, що кілька північнокорейських ракет малої дальності впали в Японське море.
У зв’язку з такими діями КНДР Рада безпеки ООН оголосила проти країни найжорсткіші санкції протягом останніх 20 років, оскільки це порушує будь-які міжнародні домовленості в царина безпеки.

Коментарi

Коментарiв