В РФ Україні радять чекати найгірших військових сценаріїв

888
Путін може наважитися на "танковий рейд" на Київ?

Президенту Росії Владіміру Путіну потрібен новий «приплив любові» росіян. Щоб це сталося, він може наважитись на «танковий рейд» на Київ.

Таку думку висловив російський опозиційний політик Константін Боровой у коментарі Апострофу.

«Я думаю, що у Кремля існує кілька мобілізаційних планів. Один з них, безумовно, стосується України. Тому що війська розміщені на західних кордонах Росії, у Білорусі. Очікувати провокацій варто. Україні необхідно думати вже не про заморожування ситуації, а про необхідність і можливості протидії агресії», – стверджує опозиціонер.

За його словами, поки українська сторона не готова до військових дій Росії. До того ж, незрозуміло, як РФ реалізовуватиме військовий сценарій.

Однак, додає Боровой, про це говорить низка довірених осіб Кремля – Україна знову стала однією з провідних тем у Москві.

«Такі провокації плануються. Не знаю, чи буде танковий наступ на Київ, але дрібні провокації, які створять напруженість на кордоні, в Україні – майже гарантовані. Але, мабуть, віртуальної війни для Кремля мало. Йому можуть знадобиться і реальні військові дії», – заявив політик.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв