СБУ може заборонити чиновникам і політикам їздити в Росію

263
СБУ ініціювала громадське обговорення щодо вдосконалення законопроекту

Юристи Служби безпеки України підготували законопроект про обмеження візитів до Російської Федерації політикам, посадовцям, представникам органів місцевого самоврядування і громадським діячам.

Про це повідомляє прес-служба відомства.

«У проекті закону, зокрема, передбачена кримінальна відповідальність чиновників за відвідування РФ з метою заподіяння шкоди національним інтересам Україну. Відповідну статтю пропонується додати до Кримінального кодексу України», – пояснили цю ініціативу в СБУ.

У відомстві підкреслили, що за останні 2 роки спецслужба запропонувала низку змін до понад тридцяти законодавчих документів для «підвищення рівня національної безпеки та боротьби з тероризмом саме в умовах російської агресії».

«Черговим кроком правового врегулювання протидії російській агресії стала ініціатива Голови СБУ Василя Грицака щодо заборони поїздок політиків та чиновників до РФ», – ідеться у повідомленні.

Служба безпеки ініціювала громадське обговорення щодо вдосконалення законопроекту. Всі охоча можуть надіслати свої пропозиції на спеціальну сторінку у Facebook, а також на електронну пошту. Відповідні адреси є на сайті СБУ.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв