Росія перемістила війну з Донбасу в мирні міста України – Білецький

613
За словами Білецького, Росія проводить в Україні безпрецедентну операцію по зачистці офіцерів

Народний депутат, лідер партії «Національний корпус» Андрій Білецький стверджує, що лінія фронту поступово переноситься з Донбасу вглиб країни.

Як приклад нардеп назвав вбивства в Києві екс-бійця АТО Тимура Махаурі, журналіста Павла Шеремета, полковника ГУР Міноборони Максима Шаповала, а також загибель в Маріуполі контррозвідника СБУ Олександра Хараберюша.

«Це поступове перенесення війни зі Сходу країни в Київ. І влада, силовики, МВС, Служба безпеки України виявляються абсолютно безпорадними в цьому», – висловив думку Білецький в інтерв’ю Апострофу.

За його словами, у ФСБ є великий досвід у політичних вбивствах.

«Радянські контррозвідувальні органи з часів ЧК, НКВД були заточені під політичні вбивства, під дестабілізацію і тому подібні речі. Вони мають один з найбільших дослідів в цьому плані. І, безумовно, сучасна ФСБ – це дітище ЧК», – підкреслює націоналіст.

Він також додав, що Росія проводить в Україні безпрецедентну операцію по зачистці офіцерів.

«Повірте, я знаю про випадки вбивств по всій території країни. Просто з-за того, що вони не пов’язані з вибухами і вони не столичні, вони проходять повз увагу громадськості. Росія проводить безпрецедентну операцію по зачистці офіцерів, в першу чергу, різного рівня людей, які брали участь у бойових операціях. І це не зачистка свідків, це зачистка ворогів», – підсумував парламентар.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв