«Самопоміч»: В Україні немає української влади

682
Соболєв: Не можна записувати у наше законодавство амністію путінської агентури

Голосування за особливий статус Донбасу – це справжня ганьба Верховної Ради України. Про це ідеться у заяві фракції «Самопоміч».

«Як цілком правильно зазначила представник Президента в парламенті – це шабаш агентури ФСБ», – ідеться у заяві.

«Рівень ганьби щодо голосування за особливий статус Донбасу та симуляцію визнання російської окупації можна порівняти з голосуванням за Конституцію  з Чорноморським флотом в Криму та Харківськими угодами, який той флот там залишили.  Той самий флот, який за декілька років залишив Україну без Криму», – наголосили у фракції, додавши, що парламент ратифікував московський сценарій окупації України.

Іще напередодні голосування представник політсили Єгор Соболєв заявив, що відповідний законопроект – план Путіна в українському законодавстві: «Не можна записувати у наше законодавство амністію путінської агентури, тих, хто вбивав наших солдатів, не можна дозволити відновлення торгівлі на крові, яка була заблокована з такими зусиллями, не можна зробити ЗСУ приватною армією президента та не можна реалізовувати план Путіна, що «ви візьміть собі зруйнований Донбас, а про Крим забудьте».

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв