Ігор Луценко: «Свободівець» Левченко отримав новий шанс очолити ВРУ

1657
Народний депутат України Ігор Луценко

Вчора у Юрія Левченка з’явився шанс очолити Верховну Раду України. Оскільки у залу після закриття засідання викликали слідчо-оперативну групу поліції, яка документувала підпал димової шашки. Викликав, скоріше за все, хтось за вказівкою Парубія, я виходив у той момент із приймальні голови ВР, а мені назустріч ішли поліцейські. Потім вже вони з’явилися у залі і почали працювати.

Отож, зараз у нас, можливо, буде два чинні народні депутати, по яким будуть іти провадження щодо застосування димових шашок під час пленарного засідання.

Один – це Левченко.

Другий – це сам спікер Андрій Парубій. Чому?

Тому що, Спікер Верховної Ради Андрій Парубій досі проходить у кримінальній справі про кидання димових шашок у парламенті під час підписання Харківських угод у 2010 році.

Про це минулого року в інтерв’ю ICTV повідомив генеральний прокурор Юрій Луценко.

«Ви знаєте, що Парубій досі є клієнтом генпрокуратури? Він досі проходить у кримінальній справі про опір державній зраді під час т.зв. Харківських угод», – повідомив Луценко, уточнивши, що тоді, будучи нардепом, Парубій кидав димову шашку.

Отож, якщо вважати, що головною умовою набуття статусу спікера є маніпуляції «димову хами» в сесійній залі, то у нас два кангдидати. І, я впевнений, що симпатії громадян будуть на боці Юрія Левченка.

Джерело: Ігор Луценко

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв