Дружина Луценка кричала в Раді про Левченка: «Винеси козла»

561
Ірина Луценка відзначилася ганебною заявою щодо "свободівця"

Представник Президента у ВРУ Ірина Луценко під час сутичок в Раді 5 жовтня кричала депутату від «БПП» Олегу Недаві, щоб він «виніс козла», маючи на увазі нардепа від «Свободи» Юрія Левченка.

Відеодоказ оприлюднила нардеп від «Батьківщини» Альона Шкрум на сторінці в Facebook.

«На першому плані спиною до нас стоіть жінка – це пані Луценко, дружина ГенПрокурора. На задньому плані – Юрія Левченка тримає такий собі пан Недава – великий та громіздкий. Іра Луценко на відео кричить: «Олег! Олег, винеси козла! Олег! Недава..! Винеси козла! Винеси його нафіг!», – зазначила Шкрум.

Вона нагадала, що Недава є «смотрящим» від соратника екс-президента Януковича Юрія Іванющенка, відомого також як Юра Єнакіївський.

«Він відповідає за маленький округ на Донбасі, за відбілювання Іванющенка, за закриття для нього кримінальних справ, за частину грошей для відновлення Донбасу, які зникають в чорні дірки багатьох кишень», – додала нардеп.

Нагадаємо, на засіданні 6 жовтня ВРУ повинна була розглянути законопроекти щодо реінтеграції Донбасу та про продовження дії закону про особливий порядок самоврядування в окремих регіонах Донецької та Луганської областей.

Першим поставили на розгляд законопроект №7163. Нардепи проголосували за його розгляд за скороченою процедурою.

«Самопоміч», яка виступає проти цього президентського законопроекту, скористалася відсутністю спікера Андрія Парубія і з боєм заблокувала президію ВРУ. Нардепи цієї фракції вважають, що зазначений законопроект легалізує Мінські домовленості, які підписували бойовики.

Проти законопроекту виступає і нардеп-«свободівець» Юрій Левченко.

У соцмережах після цього вчинку Ірини Луценко вказали на цікавий аспект:

О це однопартійка Ірини Янук… Ой. Луценко. Тої, яка назвала націоналістів козлами. Вони нас козлами називають, розумієте?))) Велике питання хто тут козли.#винесикозлів

Опубліковано Олександром Солоньком 6 жовтня 2017 р.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв