Німеччина назвала Трампа загрозою безпеці та стабільності

254
Віце-канцлер Німеччини Зіґмар Ґабріель назвав кандидата у президенти США Дональда Трампа серйозною загрозою безпеці й економічній стабільності.

«Дональд Трамп, Марін Ле Пен або Герт Вілдерс (нідерландський праворадикальний політик) – всі ці праві популісти є не тільки загрозою для миру і соціальної згуртованості, а також для економічного розвитку», – наголосив в інтерв’ю Reuters німецький високопосадовець.
Він також підкреслив, що Ле Пен і Трамп основною свого піару зробили обіцянки створити державу, в якій економічна діяльність відбуватиметься лише на національному рівні. За словами Ґабріеля, насправді ж такі країни не мають жодних шансів для розвитку у будь-якій галузі.
«Ми повинні докласти зусиль, щоби пояснити, як ми хочемо формувати глобалізацію на справедливій основі», – зазначив віце-канцлер ФРН.
Нагадаємо, у попередніх виборів 2 березня цього року представник Республіканської партії Дональд Трамп і член Демократичної партії Ґіларі Клінтон здобули впевнену перемогу. Тим не менше, експерти прогнозують, що саме Клінтон переможе під час президентських виборів у США.

Коментарi

Коментарiв