У Києві з’явилися фейкові поліцейські

726
У столиці побачили фейкових копів

Автомобілісти помітили на дорогах Києва псевдополіцію.

Фейкові полісмени супроводжували мотоколону і перекривали дороги, а також блокували інший транспорт.

«А оскільки нормально вони це робити не вміють, то створили не одну аварійну ситуацію. На минулих вихідних була точно така ж ситуація на проспекті Перемоги. Близько року тому члени цієї ж організації примудрилися самостійно оформити ДТП на якихось своїх бланках і прибрати з місця аварії автомобілі», – йдеться в повідомленні спільноти Київ оперативний.

«Де в цей час була справжня поліція? Незрозуміло. Після 10 хвилин очікування на 102 трубку так ніхто і не підняв», – обурилися активісти.

Осторожно! Ряженные полицейские снова на дорогах!Сегодня днём автомобилисты Киева вновь заметили псевдо-полицию. На этот раз они сопровождали мото-колонну. И ладно бы просто сопровождали, они перекрывали дороги и блокировали другой транспорт. А так как нормально они это делать не умеют, то создали ни одну аварийную ситуацию. На прошлых выходных была точно такая же ситуация на проспекте Победы. Около года назад члены этой же организации умудрились самостоятельно оформить ДТП на каких-то своих бланках и убрать с места аварии автомобили. Где в это время была настоящая полиция? Непонятно. После 10 минут ожидания на 102, трубку так никто и не поднял.Національна поліція України, Поліція Києва

Опубліковано Киев Оперативный 7 жовтня 2017 р.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв