У Нідерландах поменшало противників асоціації Україна-ЄС

189
Посол із особливих доручень Міністерства закордонних справ України Дмитро Кулеба зазначив, що кількість нідерландців, які планують голосувати проти референдуму української сторони з ЄС, поступово зменшується.

«Динаміка позитивна, і кількість тих, хто буде голосувати проти асоціації, поступово зменшується. Ми працюємо над тим, щоби досягти позитивного результату», – підкреслив в ефірі Громадського Кулеба.
Він також наголосив, що противники асоціації України з Європейським Союзом активно використовують підміну понять для переконання громадян Нідерландів голосувати проти.
«Вони в Нідерландах поширюють тезу про те, що це не Угода про асоціацію, а угода про членство України в Євросоюзі», – зазначив високопосадовець. 
Нагадаємо, 6 квітня 2016 року в Нідерландах відбудеться референдум для обговорення питання щодо Угоди про асоціацію України з ЄС. Його результати матимуть лише рекомендаційний характер. 
Крім того, українські й голландські активісти нещодавно розпочали акцію підтримки України під час референдуму. Ініціатори громадського проекту планують зібрати кілька тисяч відеозвернень громадян України до громадян Нідерландів. Участь у акції братимуть і представники інших країн, які підтримують українську сторону.

Коментарi

Коментарiв