На території табору «Вікторія» будували міні-готель – ЗМІ

448
Активісти показали нові деталі скандального табору "Вікторія"

На території дитячого табору «Вікторія», в якому під час пожежі загинуло троє дітей, виявили секретне будівництво. Про це повідомив громадський активіст Владислав Сердюк.

«Продовжуємо розбиратися з пожежею в таборі «Вікторія». Ось відео з висоти пташиного польоту, зроблене за кілька місяців до трагедії. Зверніть увагу на недобудовану триповерхову будівлю в лівому кутку табору. Це «морська» зона. Ми не знаємо, як вона проходить по документам, але за інсайдерською інформацією, це повинен був бути міні готель. Не для всіх», – підкреслив активіст.

Продовжуємо розбиратись з пожежою в таборі "Вікторія".Ось відео табору з висоти пташиного польоту зроблене за місяць до трагедії.Прошу звернути увагу на недобудовану триповерхову будівлю в лівому кутку території лагерю,це "морська" сторона.Ми не знаємо,як ця будівля проходить по документах,але згідно інсайдерській інформації від співробітників табору,це має бути міні готель.Не для всіх.

Опубліковано Vladislav Serdyuk 6 жовтня 2017 р.

За його словами, в результаті отриманих документів вдалося виявити нові факти порушень з боку начальства «Вікторії».

«До нас потрапило штатний розклад табору. Ми встановили, які фахівці, і в якій кількості працювали по факту. Все, як має бути в корумпованій державі. Наприклад, за штатом має бути 5 двірників, а по факту – один. За штатом має бути 8 сторожів-охоронців, а по факту – три або чотири», – зауважив Сердюк.

Також йому вдалося встановити, що на «жирних» посадах у таборі, зокрема завідувачка їдальні, працювали родичі директора.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв