Україна значно розширила співпрацю з Іраном

176
7 березня поточного року Україна й Іран підписали Меморандум про посилення співпраці в торговельно-економічній, гуманітарній і соціальній галузях.

Прес-служба Міністерства енергетики й вугільної промисловості України повідомила, що, згідно з документом, сторони значно посилять співпрацю в ядерній, нафтовій і нафтохімічній промисловості, а також у галузях гідроенергетики й енергоефективності.
Міністр енергетики й вугільної промисловості Володимир Демчишин зазначив, що з іранською стороною він обговорив питання участі України в нафтогазових проектах на території Ірану, наукового та практичного співробітництва з питань підвищення ядерної безпеки у рамках МАГАТЕ та Всесвітньої асоціації операторів АЕС.
«Ми зацікавлені в розширенні кооперації з Іраном, українська економіка потребує глобальних партнерів. Під час перемовин ми висловили готовність уже за три місяці відправити торговельну місію з залученням широкого кола фахівців згідно з пріоритетами Меморандуму», – підкреслив Демчишин.
Крім того, міністр регіонального розвитку України Геннадій Зубко назвав нові домовленості з Іраном перспективним і конкретним планом дій щодо розвитку двосторонньої співпраці.

Коментарi

Коментарiв