Переговори Rothschild з Коломойським щодо реструктуризації кредитів провалилися

558
Коломойському не вдалося домовитися з Rothschild&Co

Переговори консорціуму компаній на чолі з Rothschild&Co з колишніми власниками «ПриватБанку» щодо реструктуризації кредитів, які Національний банк України вважає інсайдерськими, були безрезультатні.

Про це заявила заступник глави НБУ Катерина Рожкова – передає F in B alance.

«Із банком працювали зовнішні консультанти. Вони працювали взагалі з питання стратегії роботи з активами, зокрема вели переговори з екс-власниками. Результату немає. На сьогодні банк приступив до стягнення», – підкреслила представниця регулятора.

Нагадаємо, у рамках процесу націоналізації «ПриватБанку» передбачалося, що переговори Rothschild&Co з екс-власниками фінустанови повинні були завершитися ще до 1 липня. Водночас вони затягнулися (на тлі того, що «ПриватБанк» тільки на початку травня публічно повідомив про намір підписати договір зі своїми консультантами з ведення таких переговорів).

Відповідно до неофіційної інформації, серед чинників, які ускладнювали переговори, була, зокрема недостатня врегульованість правового статусу та повноважень Rothschild&Co (що послаблювало переговорні позиції цієї компанії і, відповідно, можливість виходу на те або інше реальне рішення), а також відсутність консолідованої позиції держорганів за оцінкою інсайдерських кредитів у портфелі «ПриватБанку» (що в кінцевому підсумку «розмивало» сам предмет для переговорів).

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв