Українська діаспора в Канаді судитиметься з РФ

265
Представники української діаспори в Канаді заявили про намір судитися з Російською Федерацією у зв’язку з анексією Криму.

Після офіційного візиту до Канади міністр юстиції України Павло Петренко в інтерв’ю Укрінформ повідомив, що юристи з української діаспори готові надати свою допомогу під час судової тяганини з Росією щодо анексії Криму.
«Тему Криму неодноразово обговорювала наша діаспора, що створила Асоціацію українських правників, яка охоплює провідних фахівців і юристів як із Канади, так і зі США. Вони цікавилися подробицями юридичної війни з Росією і висловили готовність долучатися на експертному рівні до тих справ, де їх участь буде корисною», – зазначив Петренко.
Очільник Міністерства юстиції також додав, що політична підтримка Канади й української діаспори в цій державі є дуже важливою для України. Він підкреслив, що послаблення санкцій проти Російської Федерації буде можливе лише після деокупації українських територій. Під час офіційної зустрічі з Петренком канадські дипломати підтвердили, що підтримують цю позицію.

Коментарi

Коментарiв