У «нормандської четвірки» є лише одна конкретна домовленість, – Клімкін

238
Міністр закордонних справ України Павло Клімкін зазначив, що під час останньої зустрічі представники «нормандської четвірки» узгодили лише одну конкретну домовленість – продовжувати роботу. 

В інтерв’ю Українським новинам Клімкін підкреслив, що під час нещодавньої зустрічі представник Російської Федерації в «нормандській четвірці» Сєрґєй Лавров не був готовий до пропозицій української сторони. Саме тому репрезентант РФ заявив, що їх потрібно розглядати в рамках Мінських домовленостей.
Глава МЗС України нагадав, що він закликав сторони залучити Організацію з безпеки та співробітництва в Європі до контролювання деяких ділянок українсько-російського кордону. Зазначимо, більшість пропозицій Клімкіна були щодо проведення місцевих виборів на Донбасі.
«Я також запропонував, яким чином забезпечити доступ ОБСЄ до всієї території Донбасу, а також чіткий триступеневий механізм, як Організація вже найближчим часом зможе ефективно моніторити кордон зі встановленням низки спеціальних баз уздовж кордону і з можливістю встановлення спеціального обладнання нічного і денного спостереження. Щодо конкретних домовленостей, то їх небагато. Є одна головна угода – продовжувати роботу далі», – зазначив міністр закордонних справ.

Коментарi

Коментарiв