Скандальний «Театр на Подолі» відкрили: Roshen дав 174 млн грн

417
«Roshen» інвестувала 174 мільйони гривень у реконструкцію будівлі «Театру на Подолі»

9 жовтня у столиці відбулося офіційне відкриття скандального «Театру на Подолі», участь у якому взяв Президент України Петро Порошенко.

«Дуже важливо, що в Україні під час російської агресії, саме під час війни у Києві відривається нове, реконструйоване приміщення «Театру на Подолі». Це символ нашого майбутнього», – стверджує Порошенко.

За його словами, театр є не просто унікальним, а храмом мистецтва.

«Цей театр є унікальним. Бо він народжувався в муках», – розсміявся глава держави. – Це очевидно, бо багато хто вважав, що вони прикрилися театром, але тут будується торговий центр або щось інше. Якби вони прийшли і подивилися, то вони б побачили фантастичне фойє, унікальне сценічне обладнання, обладнання для голограм, унікальний театр. Храм мистецтва 21 століття».

Вітаю усіх киян, усе театральне братерство України, шанувальників театрального мистецтва з визначною подією – відкриттям нового приміщення Театру на Подолі.

Опубліковано Петром Порошенком 9 жовтня 2017 р.

Також він подякував присутньому на відкритті меру Києва Віталію Кличку, бо «без нього долати бюрократичний спротив було б важче».

За інформацією Інтерфакс-Україна, корпорація «Roshen» інвестувала 174 мільйони гривень у реконструкцію будівлі «Театру на Подолі».

Цирк на Узвозі триває…Нажаль ця чудова табличка нe містить інформаціі про тe, що ця нeзаконна забудова, нe об’єкт р…

Опубліковано Vitaliy V. Beletskiy 7 жовтня 2017 р.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв