Офіційно: Мінські домовленості не виконуватимуть в інтерпретації Путіна

257
Україні вдалось дійти згоди із західними партнерами щодо виконання Мінських домовленостей

Росія заклала у Мінські домовленості такі положення, що підриватимуть державність України за умови їх реалізації. Тож Україна дійшла згоди із західними партнерами, що ці угоди не будуть виконуватися в інтерпретації президента РФ Владіміра Путіна.

Про це заявив юрист-міжнародник, надзвичайний і повноважний посол України, суддя Міжнародного кримінального суду (2001-2005), представник України у Раді ООН з прав людини (2006-2010) Володимир Василенко. Про це пише УНІАН.

«У свій час Мінські домовленості були ухвалені в дуже складній ситуації. Вони відіграли свою позитивну роль, хоча, з іншого боку, в них Росії вдалося закласти певні положення, реалізація яких взагалі підриватиме державність України, і її діяльність як самостійного суб’єкта міжнародного права у тому числі», – підкреслив посол.

За його словами, Україні вдалось дійти згоди із західними партнерами щодо виконання Мінських домовленостей.

«Сьогодні вдалося досягти з нашими західними союзниками порозуміння і домовленості про те, що Мінські домовленості не можуть виконуватись механічно, так як заманеться Путіну або російській стороні», – підсумував дипломат.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв