Росія пообіцяла допустити до Савченко українських лікарів

223
Уповноважена Президента України з питань мирного врегулювання ситуації на Донбасі Ірина Геращенко повідомила, що Росія погодилася допустити до Надії Савченко українських лікарів.

Нагадаємо, льотчиця, народний депутат України перебуває під незаконним арештом у Російській Федерації з літа 2014 року. Із 3 березня цього року вона оголосила сухе голодування, тому її життя перебуває під серйозною загрозою. 
«Українським дипломатам вдалося-таки добитися від російської влади обіцянки, що наших лікарів допустять до Надії 9 березня. Президент України доручив терміново сформувати мобільну бригаду з найкращих українських медиків, враховуючи також побажання і позицію в цьому важливому питанні родини Савченко – мами й сестри», – повідомила у своєму Facebook Геращенко.
Президент Петро Порошенко також наказав Міністерству закордонних справ України створити штаб координації порятунку льотчиці. Глава держава постійно підтримує зв’язок з родиною Савченко.
Підкреслимо, у своєму останні слові підсудна заборонила оглядати її російським лікарям. Занепокоєння фізичним станом нардепа вже висловили США, Франція й чимало інших країн, які, крім того, закликають російську владу якомога швидше відпустити Савченко до України.

Коментарi

Коментарiв