Саакашвілі гостро розкритикував Яценюка

261
Голова Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі обурений, за його словами, брехливою заявою Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка про неефективність митниці Одеси.

«Прем’єр-міністр продовжує жити в паралельному вимірі. Яценюк укотре заявив, що Одеська митниця неефективна і не перевиконує план, ігноруючи той факт, що тільки протягом перших місяців 2016 року ця митниця перевиконала план більше ніж на 180 мільйонів гривень, із яких 50% коштів пішли на будівництво дороги Одеса-Рені», – цитує 24 Саакашвілі.
Обурений голова Одеської ОДА підкреслив, що, на думку очільник уряду, ефективність митниці повинна вимірюватися відповідно до виконання плану, як у радянські часи, хоча нині, згідно зі світовими стандартами, показником ефективності є швидкість проходження контролю, час оформлення документації, спрощення процедур для бізнесу й виявлення правопорушників. Відповідно, на думку Саакашвілі, повертає Україну в радянське минуле. 
Нагадаємо, нещодавно глава Кабінету Міністрів заявив, що експеримент щодо спрямування понадпланових надходжень на митниці на будівництво і ремонт доріг не продемонстрував запланованої ефективності.

Коментарi

Коментарiв