Три нардепи подали на Гройсмана до суду

309
За півтора року роботи Гройсмана в Кабміні він так і не призначив міністра охорони здоров'я.

Народні депутати України Андрій Деркач, Юрій Одарченко та Валерій Дубіль подали до суду на Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана з вимогою негайно визначити кандидата на посаду міністра охорони здоров’я.

Про це у своєму Facebook повідомив нардеп Андрій Деркач.

«Разом із колегами-депутатами подали до суду на Володимира Гройсмана. Вимагаємо від прем’єра негайно внести до Верховної Ради подання на призначення міністра охорони здоров’я України», – зазначив парламентар.

Він додав, що за півтора року роботи Гройсмана в Кабміні він так і не призначив міністра охорони здоров’я.

«За цей час Прем’єр не зробив жодної спроби призначити легітимного міністра. Підкреслюю, жодної. Судячи з усього, Гройсман першовідкривач формули, як призначити на одну з ключових посад в державі людину і не погоджувати її з Верховною Радою», – стверджує політик.

За його словами, «найважливішу галузь, що стосується життя і здоров’я українців, віддано на відкуп людини з невизначеним статусом – в.о. міністра».

Деркач запевняє, що за час нелегітимного керівництва МОЗ Супрун наламала чимало дров. Зокрема, нова медична реформа порушує права українців, також відсутні вакцини і сироватки від сказу і ботулізму і зірвано програму закупівлі ліків за останні три роки. При цьому Прем’єр ніяк не відреагував.

«Тому ми вимагаємо у суду визнати протиправною бездіяльність Прем’єра і зобов’язати його негайно внести до Верховної Ради подання на призначення міністра охорони здоров’я України. Позовна заява подана від імені народних депутатів: Андрія Деркача, Юрія Одарченка та Валерія Дубіля», – заявив нардеп.

Вместе с коллегами-депутатами подали в суд на Владимира Гройсмана. Требуем от премьера немедленно внести в Верховную Рад…

Опубліковано Андрей Деркач 9 жовтня 2017 р.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв